Naše služby

Posilovna ženského sebevědomí
Card image cap
Milana Lukasová

Jaký vliv má sebevědomí na náš život? Co očekáváme sami od sebe a jak můžeme s naším sebevědomím pracovat? Co pro nás znamená zdravé sebevědomí? A co nám brání v tom být sebevědomější?
Se správným nastavením mysli můžeme změnit sebe i své životy...

 

Zdravé sebevědomí pomáhá nastolit odvahu a vytrvalost. Odvaha neznamená strach, ale jít i do toho, z čeho máme strach. A právě nedostatek odvahy je jedním ze základních aspektů nízkého sebevědomí. Proto nestůjte v cestě sami sobě, ale naučte se být šťastní sami se sebou!

Jaký vztah máme sami k sobě ovlivňuje to, jaký vztah k nám mají ostatní lidé. Pokud chceme po ostatních, aby nás měli rádi a sami se k nim budeme chovat jako bručouni, budou nás mít tyto lidé rádi? Asi úplně ne... A co pak v našich hlavách nastává?

trpíme nedostatkem sebevědomí

máme tendence se kritizovat

máme tendence snižovat svoji sebehodnotu

 

A o tohle stojíme? Určitě ne! A co tedy vlastně chceme?

přestat o sobě pochybovat

vrátit si do života radost a štěstí

nedovolit druhým, aby nás ovlivňovali

 

A co si z přednášky odneseme?

Naučíme se, jak si dodat sebejistotu. Na několika typických příkladech si vyzkoušíme, jak je snadné dovolit našemu sebevědomí vyrůst. Dozvíme se, proč není budování sebevědomí jednoduché a že přijmout dobrou radu je opravdu nad zlato.

Je to málo? A co tedy víc?

Pokud máš chuť pracovat na svém osobním růstu, cítíš, že máš v oblasti sebevědomí určitou rezervu, ráda by sis více stála za svým, více si důvěřovala a vážila sebe sama nebo jen chceš působit sebevědoměji? Tak právě s Tebou se rádi potkáme a 

změníme pohled na sebe samu

zvýšíme si vlastní hodnoty

naučíme se rozšiřovat svoji komfortní zónu

stanovíme pevné základy našeho JÁ

začneme si více věřit a mít se více rádi

zlepšíme si vztahy (partnerské, rodinné, přátelské, pracovní,...)

začneme žít naplno a prožívat tak hlubší pocity

Je obtížné udělat v životě změnu, a proto pojďme společně pracovat na tom, abyste se zbavili svých starostí a strachů a začali žít takový život, jaký skutečně chcete!

Sebevědomí ovlivňuje celý náš život....

 

Místo a termín: BRNO, 12.8.2020 18:00 - 20:00

Cena: 350 Kč

 

Přihlásit se můžete pomocí odpovědního formuláře nebo nám napište na avven@avven.cz. Do předmětu uveďte prosím název semináře a nezapomeňte připojit fakturační údaje. Informace k platbě od nás obdržíte obratem na email.

Rezervace je platná po připsání částky na účet 2900771010/2010.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme i na tel 607574815