Naše služby

Rozhodnutí ANO či NE? Síla slovíčka
Card image cap
Milana Lukasová

Všichni jsme strůjci svého osudu. Vše, co se nám děje přivoláváme tím, jak myslíme, jak se chováme. Když své chování změníme, „štěstěna“ se může rychle přiklonit na naši stranu.

Každý den přináší řadu příležitostí k rozhodnutí, která mnohdy mohou ovlivnit zbytek našich životů. Schopnost rozhodnout se patří k těm nejdůležitějším.

Často váháme, jaké rozhodnutí je správné, jaké slovíčko (ano či ne) v dané situaci použít. A i když bychom rádi řekli NE, i třeba jen na nezbytné maličkosti říkáme ANO. Ale proč? Co nás k tomu vede?

Mnohdy za tím (ne)správným rozhodnutím stojí emoce, jindy tlak našeho okolí nebo jen náš psychický stav v dané chvíli. Obavy, abychom někoho neurazili; konfliktní situace, které nemáme rádi a snažíme se jim zkrátka vyhnout; nechceme mít výčitky svědomí apod…

Čím vším se budeme zabývat?

  • Jaké obavy nám brání říkat ne a jaké to pro nás může mít důsledky
  • Vneseme do vašeho života energii a sílu
  • Posílíme sebevědomí
  • Kým chcete být a jaký život chcete žít
  • Vymezíme hranice, za které nechcete jít
  • Uvědomíte si sílu slovíčka „ne“ a jak vyjádřit NE, které bude jasné a přesvědčivé a vy při něm nebudete prožívat pocit viny nebo obavy z následků
  • Naučíte se používat zlaté pravidlo 10-10-10

 

Někdy stačí si jen položit prostou větu: "Jak bych se zachoval/a, kdybych měl/a před sebou poslední den života?"

 

Místo a termín konání: BRNO, na základě domluvy, 2 hodiny

Cena: 590 Kč/osoba

 

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete pomocí odpovědního formuláře nebo nám napište na avven@avven.cz. Do předmětu uveďte název semináře a nezapomeňte připojit fakturační­ údaje. Informace k platbě od nás obdrží­te obratem na email.

Rezervace e platná po připsání částky na účet 2900771010/2010

Jakékoliv dotazy zodpoví­me i na tel: 607 574 815