Naše služby

Prožitkový víkendový pobyt
Card image cap
Milana Lukasová

Ráda by ses stala sebevědomou ženou, která se má ráda a umí říkat "NE"? Toužíš už dlouho něco udělat sama pro sebe? Nauč se přijmout do života více hojnosti a buď sama sebou a zkrátka si to užívej!

Udělej si čas pro sebe, relaxuj a plň si své sny...

Prodloužený víkend v nádherné soukromé rezidenci na samotě u řeky v blízkosti Orlíku bude zaměřen na oblast seberozvoje. Tématem tohoto víkendu bude Pořádek v hlavě aneb Restartujme se pro jednodušší život". Společnými silami uděláme velký úklid našich životů, provětráme hlavu i tělo, vneseme do nich novou energii, nové nápady i objevy. Zaměříme se hlavně na uspořádání naší mysli, mezilidské vztahy a péči o tělo.

Je důležité soustředit se na to dobré a obohacující, na ničem příliš nelpět, pečovat o to, co je podstatné, umět si vážit dobrých vztahů i okamžiků. Staňme se vědomými tvůrci našich životů. 

Celý program je sestaven tak, abychom se posouvaly vpřed co nejjednodušeji, postupně tak sami sebe poznávaly a směřovaly naše životy právě tam, kam sami dovolíme. Nejen že pochopíme, jakými myšlenkami, přesvědčeními si v současnosti blokujeme hojnost a štěstí, zlepšíme si všechny naše vztahy, ale hlavně to změníme! 

Program osobního rozvoje (témata sebeúcta, sebehodnota, sebeláska, nové vize a energie životního naplnění, harmonizace mysli i těla), zábavy a relaxace..

 

Místo a termín konání: JISTEC, Vráž u Písku 8.3. - 10.3.2019 (příjezd 16:00 - 18:00, odjezd 16:00)

Cena: 4.700 Kč/osoba

Záloha: 3.000 Kč/osoba (záloha je splatná do 31.1.2019)

Záloha je nevratná a slouží jako záruka pro výdaje spojené s pořádáním akce.

V ceně je započítáno:

  • ubytování po celou dobu pobytu ve 2+2 lůžkových pokojích v zámeckém stylu
  • parkování přímo u rezidence
  • snídaně a večeře formou rautu
  • wellness program po celou dobu pobytu (sauna, whirlpool, masáže)
  • koučovací program
  • pracovní materiály
  • individuální konzultace s koučkou během celého pobytu

Doprava: Každý po své trase, nicméně krátce před termínem pobytu rozešlu hromadný email a můžete se doptat na svoz, případně nabídnout místo ve voze 

Jak se přihlásit

Pro rezervaci svého místa pište na avven@avven.cz, kam můžete směřovat i veškeré dotazy :) Do předmětu uveďte název semináře a nezapomeňte připojit fakturační­ údaje. Informace k platbě od nás obdrží­te obratem na email.

Rezervace je platná po připsání částky na účet 2900771010/2010

Jakékoliv odtazy rádi zodpovíme i na tel: 607 574 815

Rezervuj si své místo včas! Čeká tě výjimečný víkend! Zažijeme společně 3 úžasné dny v nádherném prostředí!

Těším se na nádherný a uzdravující čas s vámi!